Kirendeltség vezető

Baja(6500 Baja, Keleti krt. 25.)

Az alábbi városokba keresünk munkatársakat Kirendeltség vezető pozícióba:

Megjegyzés: Egyszerre több város is kijelölhető!

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Feladatok, amelyekben számítunk Rád

  • A kirendeltségi értékesítés teljeskörű irányítása;
  • A kiszállítás, illetve a raktári folyamatok koordinálása;
  • Az értékesítési csapat vezetése, motiválása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése;
  • Operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Információ szolgáltatás és riportok készítése a felső vezetés számára.

Téged keresünk, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz

  • Műszaki beállítottság és autós érdeklődés
  • Minimum 3 éves - emberek irányításában szerzett - vezetői tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Empatikus, ugyanakkor határozott személyiség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autós vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amire számíthatsz nálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményről
  • Stabil munkaadói háttér
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos képzések

Állás adatai

Állás azonosító: 6753
Pozíció pontos megnevezés: Kirendeltség vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben