Kirendeltség vezető

Sopron(9400 Sopron, Győri út 41.)

Az alábbi városokba keresünk munkatársakat Kirendeltség vezető pozícióba:

Megjegyzés: Egyszerre több város is kijelölhető!

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Feladatok, amelyekben számítunk Rád

  • A kirendeltségi értékesítés teljeskörű irányítása;
  • A kiszállítás, illetve a raktári folyamatok koordinálása;
  • Az értékesítési csapat vezetése, motiválása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése;
  • Operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Információ szolgáltatás és riportok készítése a felső vezetés számára.

Téged keresünk, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz

  • Műszaki beállítottság és autós érdeklődés
  • Több éves vezetői tapasztalat kereskedelmi szférában
  • Határozott fellépés, komplex gondolkodásmód és kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nyitott, csapatorientált és empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóalkatrész piacon vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autós vagy műszaki végzettség

Amire számíthatsz nálunk

  • Komplex, a vállalat egészét érintő betanulási folyamat
  • Stabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli jutalék, dolgozói kedvezmény
  • Dolgozói kedvezmény termékeinkből
  • Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett bér
  • Céges munkaruha
  • Fejlődési – és szakmai előmeneteli lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 6693
Pozíció pontos megnevezés: Kirendeltség vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben